Головна » 2015 » Грудень » 6 » Де завантажити підручники і книжки?
15:09
Де завантажити підручники і книжки?


     В процесі навчання інколи виникає проблема пов'язана з забезпеченням предмету навчальною, методичною та довідковою освітньою літературою. Пошук потрібної інформації іноді перетворюється в справжню халепу, що поглинає наш час. Вирішити проблему в більшості випадків дозволять такі ресурси:

     В процесі пошуку досить специфічної інформації на просторах мережі Internet також не слід забувати використовувати іншоземну мову для пошукових запитів в Google. Так, наприклад, деякі теми, що "виникають" в нових редакціях програм навчання у бльшості випадків давно сформовані і описані в західних країнах, а також мають достатньо цікавий мультимедійний супровід. Використовуючи GoogleTranslate ви з легкістю зможете перекласти пошуковий запит на більшість багатомільйонних мов, а також перекладани цілі web-сторінки, лише налаштувавши мову джерела та перекладу і скопіювавши в поле перекладача посилання на сторінку.

Категорія: Новини та події | Переглядів: 68 | Додав: SS-18 | Теги: Чернігів, http://my4school.at.ua, книги, Чернигов, сайт, Как, школи | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar