Головна » Предмети » Трудове навчання » Вироби (хлопці)

Бумеранг (5 клас)


     Бумеранг — різновид дерев'яної метальної палиці. У минулому — бойова й мисливська зброя в Давньому Єгипті, Південній Індії, Південно-Східної Азії. У австралійських аборигенів поширені бумеранги, що повертаються, вони представляють собою вигнуту пластину з нижньою плоскою поверхнею і верхньої — випуклої. Зараз бумеранг використовується для відточування спритності рук і просто для розваги.
     Бумеранг широко відомий в силу свого властивості повертатися назад, до місця, з якого був зроблений кидок. Насправді цим властивістю володіють далеко не всі бумеранги — тільки що повертаються, та й реалізується воно тільки при належному вмінні і з неодмінним урахуванням сили і напряму вітру.
    Судячи з розкопок, аналоги бумеранга були відомі багатьом народам. Цілком можливо, що в Австралії вони збереглися тільки тому, що там не був винайдений лук — набагато більш ефективна зброя полювання і війни.     Виріб розроблений відповідно до вимог модулю базової освіти з трудового навчання в 5 класі (для хлопців). Виріб містить всю необхідну інформацію для формування знань і вмінь проектування, розмічання, матеріалообробки фанери та навиків роботи з простійшим столярним інструментом.
     Файл виробу містить:
         - 3D-модель (Kompas 3D, Solidworks);
         - Креслення виробу;
         - План розмічання;
         - Банк ідей аналогів;
         - Технологічну інформацію для виготовлення;Категорія: Вироби (хлопці) | Додав: SS-18 (15.11.2015) | Автор: Максим Михайлович W
Переглядів: 329 | Теги: фанера, бумеранг, трудове навчання, хлопці, вироби, 5 клас | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar