Головна » Предмети » Трудове навчання » Вироби (хлопці)

Літак: планер (5 клас)


     Серед літаючих спортивних авіамоделей окремо існує клас планерів – літаків, що рухаються в небі завдяки процесу планування, плавному спуску з висоти, без використання двигуна, а також підйому вгору в вертикальних термічних (теплових) потоках повітря. Зазвичай, для підйому планера на певну висоту використовують допоміжний літак – буксир, або автомобіль. Інколи, погодні умови дозволяють запускати справжні планери з гірської місцевості. Моделі планерів запускають кидком з руки, а для великих моделей використовують леєр – пристрій накшталт великої плоскої рогатки з розмірами до 300м (для дуже великих моделей).
     Вся історія літакобудування починалась з будівництва діючих планерів.


     Виріб розроблений відповідно до вимог модулю базової освіти з трудового навчання в 5 класі (для хлопців). Виріб містить всю необхідну інформацію для формування знань і вмінь проектування, розмічання, матеріалообробки фанери та навиків роботи з простійшим столярним інструментом.
     Файл виробу містить:
         - 3D-модель (Kompas 3D, Solidworks);
         - Креслення виробу;
         - Банк ідей аналогів;
         - Технологічну інформацію для виготовлення;Категорія: Вироби (хлопці) | Додав: SS-18 (15.11.2015) | Автор: Максим Михайлович W
Переглядів: 907 | Теги: вироби, трудове навчання, літак, фанера, 5 клас, хлопці, планер | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar